• Polecana książka
  • książka Jak o pieniądzach myślą bogaci i dlaczego biedni robią błąd, myśląc inaczej (Wersja elektroniczna (PDF))
  • książka Finansowy Geniusz (Wersja elektroniczna (PDF))
  • książka [Edycja DVD] Jakie decyzje finansowe podejmują bogaci i dlaczego biedni robią błędy, działając inaczej (Wersja elektroniczna (PDF))
  • książka [Edycja DVD] Jakie decyzje finansowe podejmują bogaci i dlaczego biedni robią błędy, działając inaczej (Wersja drukowana)
 • Alior Sync w MyWallet

  16 kwietnia 2014 roku pojawiła się nowa aplikacja przeznaczona dla klientów banku Alior Sync, umożliwia ona wszelkie możliwe transakcje zbliżeniowe wykonywane za pomocą telefonu komórkowego. Usługa jest przeznaczona dla osób posiadających telefony z funkcją Near Field Communication tylko i wyłącznie dla abonentów korzystających z sieci T-Mobile.

  Każda transakcja niczym się nie różni od tradycyjnych płatności zbliżeniowych, a dodatkowy w opcji MyWallet można umieścić więcej niż jedną kartę debetową bądź kredytową. Transakcje dostępne są we wszystkich miejscach i punktach, które akceptują taki rodzaj płatności bezgotówkowych. Jest jednak pewne ograniczenie, a mianowicie transakcje na kwotę przekraczającą sumę 50 zł wymagają potwierdzenia unikalnego kodu PIN.

  Wszystkie dokonywane płatności za pomocą aplikacji są na bieżąco weryfikowane i rejestrowane na koncie w banku, przez co wyświetlające się dostępne saldo konta jest zawsze aktualne. Ponadto do aplikacji można wprowadzić dodatkowe zabezpieczenia indywidualnie ustawiając i wprowadzając specjalne hasło lub kod do aplikacji, który będzie znany tylko i wyłącznie właścicielowi telefonu.

  Po pobraniu na telefon takiej aplikacji niezbędne jest złożenie specjalnego wniosku w banku o wydanie karty NFC.

  Opisana usługa jest bezpłatna do października 2014 roku.

  źródło: informacje prasowe

  Statystyki
  Dzisiejsze odwiedziny: _