• Polecana książka
  • książka Jak pracując mniej, zarabiać więcej (Wersja elektroniczna (PDF))
  • książka Od pomysłu do sukcesu (Wersja elektroniczna (PDF))
  • książka Jak kupować nieruchomości poniżej ich wartości rynkowej (Wersja audio (MP3))
  • książka Forex 3. Strategie i systemy transakcyjne (Wersja elektroniczna (PDF))
 • Cash-Back – kredyt gotówkowy eurobanku z bonusem

  loansW mediach pojawiły się nowe spoty reklamowe z Piotrem Adamczykiem w roli gwiazdy tenisa oraz mistrza szachów. Reklamy promują nowy produkt eurobanku – kredyt gotówkowy z bonusem finansowym.

  Klient, który weźmie kredyt gotówkowy Cash-Back i będzie wpłacał ratę terminowo, otrzyma na konto lub w gotówce bonus finansowy – zwrot odsetek o równowartości 5% każdej raty. – Jesteśmy pionierami tego typu rozwiązania dla kredytów gotówkowych na polskim rynku – mówi Wojciech Humiński, wiceprezes zarządu eurobanku, odpowiadający m.in. za marketing i produkty bankowe.

  Oferta promocyjna skierowana jest do nowych i obecnych klientów. Promocja wystartowała 30 września i potrwa do 31 grudnia br. Zainteresowani ofertą mogą wnioskować o kredyt w kwocie do 40.000 zł, a jego spłatę rozłożyć nawet na 84 miesiące.

  Oferta promocyjna jest skierowana zarówno do nowych, jak i obecnych klientów. Promocja wystartowała 30 września i potrwa do 31 grudnia br. Osoby zainteresowane ofertą mogą wnioskować o kredyt w kwocie do 40 000 zł, którego spłata może zostać rozłożona nawet na 84 miesiące. Klient, który spóźni się z płatnością raty, w danym miesiącu nie otrzyma bonusu. W kolejnych miesiącach może jednak nadal korzystać z promocji. Ułatwieniem jest samodzielny wybór spłaty raty oraz otrzymywanie SMS-ów przypominających o terminie. Raz w roku można również skorzystać z wakacji kredytowych, czyli zawieszenia spłaty części kapitałowej raty kredytu w wybranym przez siebie momencie.

  Źródło: http://prnews.pl

  Statystyki
  Dzisiejsze odwiedziny: _